Hidden camera in pir Functional HDCVI 2M 1080P 0.002LUX PINHOLE 2.8MM 10M 110º – HAC-ME1200A-0280B Dahua
hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p
- Description
- Additional information
Description
Resolution up to 1080P @ 25IPS.
– 2.8mm fixed lens (107º), hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p.
– hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p: 10hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p.
– hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p: hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p.
– OSD menu accessible from the DVR.
– Feeding / Consumption: 12Vdc (hidden-camera-in-pir-functional-hdcvi-2m-1080p).